Sizden Gelenler

Yayınlanmasını istediğiniz mesajları aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

YORUMLAR - 26 YORUM

 1. Deniz dedi ki:

  Hocam merhaba Antalya da sevgiler.12 haftalık gebeyim.Gebelik sırasında meme ultrasonu çektirmenin bebeğe olumsuz etkisi var mıdır?

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Hiçbir sorun olmaz

 2. Saadet dedi ki:

  Güvenlik görevlisiyim silahlı güvenliğe geçiş için 4 ay önce başvurdum geçen ay silah kullandım bugünde silah atış sınavına girdim 7 haftalık hamileyim bebeğe zararı olmuşmudur ?

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Zararı olduğunu sanmıyorum

 3. Ebru dedi ki:

  Ovitrelleden sonra 12.gün idrar testi yaptım negatif çıktı. Sizce neden

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Testleri size söylenen tarihte yapınız

 4. Emine dedi ki:

  Merhaba ovitrelleden sonra 10. Gunumde idrar testi yaptım negatif sizce neden

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Testleri belirlenen tarihte yapınız

 5. Emine dedi ki:

  18 ekim aksam saat 7de kolumdan ovitrelle vurdu. Ögun gece 12 de birlikte olun dedi. Olduk. Sonra 20 ekim sabahında birlikte olduk. Yani tam 36. Saatte birlikte olduk. Benim hic bi şekilde iğneden sonra agrim olmadı. Başka yerlerde okudum çoğunun ağrısı oluyormuş. Acaba tutmadı mı diye endişe ettim. İyi çalışmalar

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Ilacın etkisi olup olmadığını anlamak için ultrason yapılması uygun olur

 6. Elif ardıç dedi ki:

  İyi günler benim tahlil sonucum beta hcg 7.8
  mIU/mL 0.5-5.0
  0.2-1.hafta 5-50
  Acaba gebemiyim emin olmak için size sormak istedim

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Tekrar edilmesi gerekiyor bu sonucla gebelik var denilemez

 7. Selma Turan dedi ki:

  Merhaba doktor bey ,
  Vajinamda 2 aydır şiddetlli derecede yanma var bekarım
  Bartolin kisti vardı mikrop kapmasın diye elma sirkesiyle temizledim o bölgeyi doktor tavsiyesi üzerine
  O günden beri yanma var kaç tane doktora gittim teşhis koyamadılar
  Kisti aldırdım ameliyat oldum 2 hafta önce yanma hala devam ediyor
  Bu durumla ilgilenir misiniz ona göre size gelmek istiyorum

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Elma sirkesini öneren doktor arkadaşımıza sorunu iletmeniz daha iyi olur. Çözüm bulamazsınız gelin

 8. Ayşegül dedi ki:

  İyi günler 16 hafta 4 günlük hamileyim istifra sonucu ağzından kan geldi gaita testi yapamadık doktor lansor 30 mg hap ve dramamine verdi kullanımı bebeğin gelişimine zararı olur mu?

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   İlaçların yan etkileri ve bebeğe zararlarini recete eden hekimle görüşmeniz sağlıklı olur anlayışınız için teşekkür ederim

 9. Hilal dedi ki:

  Benim ilk adetim 6 temmuzda geldi sonra 29 temmuzda oldum bidaha da olmadim ve sırt bel kasik karin agrisi çekiyorum bi aydır ve sürekli mide bulantisi var akintim çok gelmeye başladı hamilelik birtileri hepsi var test yaptım 6 kere negatif çıktı kan da baktrdum negatif çıktı ama ‘nden bu belirtiler var ve neden kanamam gelmiyo?

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Adet gecikmesi nedenleri yazımızda yer almakta olup daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız https://www.zekisalar.com/kadin-hastaliklari-jinekoloji/adet-duzensizligi/

 10. Leyla dedi ki:

  Sorularımızı rahat sorabildiğimiz bıkmadan usanmadan bizi dinleyen sorun yaşadığımızda ulaştığımız doktorumuz .Hamilelik sürecimde destekleri için çook teşekkürler .zeki bey iyi bir hekim iyiki varsınız

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Samimi ve içten yorumlarınız için teşekkür ederim

 11. Özge K. dedi ki:

  Tüp Bebek Bölümüne Teşekkürler
  Bu kadar içten ilgi göreceğimi düşünmemiştim. Zorlu ve endişe ile geçen bu süreç ancak bu kadar rahat kılınabilinirdi.

  Bilgilendirme süreçleri hakikaten çok iyi. Ne yapacağım , ilaçlarımı nasıl kullanacağım hususunda bir an bile ” acaba” ya düşmedim. Tedavimin sonucu ne olur bilemiyorum. Ancak böyle bir ekibe denk geldiğim için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Her şey için teşekkürler, kolaylıklar

 12. Özkan Camcı dedi ki:

  Merhaba ismim Özkan Camcı. Doktorların ne kadar zor bir meslek yaptıklarını ve onlara ne kadar teşekkür etsek de az olduğunu, çok kutsal bir görev yaptıklarını bir kez daha Memorial Hastanesi’nde Doktor Zeki Bey’de gördüm. 9 aylık bir süreçti ve bu mutlu günlerin sonuna geldik, şu anda bir oğlumuz dünyaya geldi, gayet sağlıklı ve bunun arkasındaki tek insan da Doktor Zeki Salar’dır. 9 aylık süre içerisinde gercekten her muayenemizde çok ilgili, hem anne ve bebek için, biz onu bir abi gibi gördük çok sıcak kanlı, güler yüzlü ve çok bilgili ve ilgili 9 aylık süre içerisinde istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz sorularımıza cevap bulabildiğimiz bir doktorumuz oldu. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim ve tabiki de Memorial Hastanesi’ne böyle bir doktorla çalıştıkları için, ameliyat esnasında eşimin yanında bende vardım. Öncelikle herkesin bu duyguyu yaşamasını ve eşlerine destek olmasını isterim. Zeki Bey doğum öncesi, doğumda ve doğum sonrası hep yanımızdaydı hep ilgili bir an olsun yanımızdan ayrılmadı. Kendisine, Hemşiresi Müfide Hanım’a ve tabiki de 9 ay boyunca hep güler güzlü olan sekreteri Demet Hanım’a bizleri evimizde gibi ağırlayan Memorial ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 13. Burçin Gökcen dedi ki:

  Zeki Bey, hamileliğimin 5.ayında hayatımıza katıldı. Onun neşeli,enerji veren hali, bilgisi,hamileliğimi daha keyifli hale getirdi. Kendi rahatının dışında öncelik olarak annenin ve bebeğin sağlığının önemini hissettirmesi belki de çok az doktorda olabilecek bir özelliktir. Hamileliğimde her istediğim an ulaşabilmek, sadece iyi olup olmadığımızı sormak için araması, bizim için ne kadar şanslı olduğumuzu göstermez mi?İyi ki varsınız Zeki Bey. Herşey için sonsuz teşekkürler.

 14. Yaşar Selen GÖZÜAÇIK dedi ki:

  Çok iyi bir Kadın-Doğum Doktoru
  Zeki Bey, tanıdığım en iyi kadın-doğum doktoru. Onun güleryüzü ve kaliteli hekimliği nedeniyle gebelik takiplerime düzenli olarak geliyorum.

 15. Ruksan ELAL dedi ki:

  Teşekkürler
  Doktorumuz Zeki Beye güleryüzlü, ilgili yaklaşımı, takibi için çok teşekkür ediyorum.

 16. Bilgehan ORTATEPE dedi ki:

  Zeki Beyi Herkese Öneriyorum

  Hamileliğimin 32. haftasında arkadaşlaımın tavsiyesi üzerine Doktorumuz Zeki Salar ile tanıştım. Zeki Beyin deneyimi, bilgisi ve zor dönemimde bana göstermiş olduğu samimi, güleryüzlü yaklaşımı ile güvenimizi kazandı. Operasyon sırasında ve sonrasında da aynı tavrı gösterdi. Zeki Beyi tanıdığım herkese öneriyor, doktoruma herşey için çok teşekkür ediyorum.