Sizden Gelenler

Yayınlanmasını istediğiniz mesajları aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

YORUMLAR - 8 YORUM

 1. Leyla dedi ki:

  Sorularımızı rahat sorabildiğimiz bıkmadan usanmadan bizi dinleyen sorun yaşadığımızda ulaştığımız doktorumuz .Hamilelik sürecimde destekleri için çook teşekkürler .zeki bey iyi bir hekim iyiki varsınız

  1. Op.Dr.Zeki SALAR Op.Dr.Zeki SALAR dedi ki:

   Samimi ve içten yorumlarınız için teşekkür ederim

 2. Özge K. dedi ki:

  Tüp Bebek Bölümüne Teşekkürler
  Bu kadar içten ilgi göreceğimi düşünmemiştim. Zorlu ve endişe ile geçen bu süreç ancak bu kadar rahat kılınabilinirdi.

  Bilgilendirme süreçleri hakikaten çok iyi. Ne yapacağım , ilaçlarımı nasıl kullanacağım hususunda bir an bile ” acaba” ya düşmedim. Tedavimin sonucu ne olur bilemiyorum. Ancak böyle bir ekibe denk geldiğim için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Her şey için teşekkürler, kolaylıklar

 3. Özkan Camcı dedi ki:

  Merhaba ismim Özkan Camcı. Doktorların ne kadar zor bir meslek yaptıklarını ve onlara ne kadar teşekkür etsek de az olduğunu, çok kutsal bir görev yaptıklarını bir kez daha Memorial Hastanesi’nde Doktor Zeki Bey’de gördüm. 9 aylık bir süreçti ve bu mutlu günlerin sonuna geldik, şu anda bir oğlumuz dünyaya geldi, gayet sağlıklı ve bunun arkasındaki tek insan da Doktor Zeki Salar’dır. 9 aylık süre içerisinde gercekten her muayenemizde çok ilgili, hem anne ve bebek için, biz onu bir abi gibi gördük çok sıcak kanlı, güler yüzlü ve çok bilgili ve ilgili 9 aylık süre içerisinde istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz sorularımıza cevap bulabildiğimiz bir doktorumuz oldu. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim ve tabiki de Memorial Hastanesi’ne böyle bir doktorla çalıştıkları için, ameliyat esnasında eşimin yanında bende vardım. Öncelikle herkesin bu duyguyu yaşamasını ve eşlerine destek olmasını isterim. Zeki Bey doğum öncesi, doğumda ve doğum sonrası hep yanımızdaydı hep ilgili bir an olsun yanımızdan ayrılmadı. Kendisine, Hemşiresi Müfide Hanım’a ve tabiki de 9 ay boyunca hep güler güzlü olan sekreteri Demet Hanım’a bizleri evimizde gibi ağırlayan Memorial ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 4. Burçin Gökcen dedi ki:

  Zeki Bey, hamileliğimin 5.ayında hayatımıza katıldı. Onun neşeli,enerji veren hali, bilgisi,hamileliğimi daha keyifli hale getirdi. Kendi rahatının dışında öncelik olarak annenin ve bebeğin sağlığının önemini hissettirmesi belki de çok az doktorda olabilecek bir özelliktir. Hamileliğimde her istediğim an ulaşabilmek, sadece iyi olup olmadığımızı sormak için araması, bizim için ne kadar şanslı olduğumuzu göstermez mi?İyi ki varsınız Zeki Bey. Herşey için sonsuz teşekkürler.

 5. Yaşar Selen GÖZÜAÇIK dedi ki:

  Çok iyi bir Kadın-Doğum Doktoru
  Zeki Bey, tanıdığım en iyi kadın-doğum doktoru. Onun güleryüzü ve kaliteli hekimliği nedeniyle gebelik takiplerime düzenli olarak geliyorum.

 6. Ruksan ELAL dedi ki:

  Teşekkürler
  Doktorumuz Zeki Beye güleryüzlü, ilgili yaklaşımı, takibi için çok teşekkür ediyorum.

 7. Bilgehan ORTATEPE dedi ki:

  Zeki Beyi Herkese Öneriyorum

  Hamileliğimin 32. haftasında arkadaşlaımın tavsiyesi üzerine Doktorumuz Zeki Salar ile tanıştım. Zeki Beyin deneyimi, bilgisi ve zor dönemimde bana göstermiş olduğu samimi, güleryüzlü yaklaşımı ile güvenimizi kazandı. Operasyon sırasında ve sonrasında da aynı tavrı gösterdi. Zeki Beyi tanıdığım herkese öneriyor, doktoruma herşey için çok teşekkür ediyorum.