Anasayfa > Gebe Kalamama (İnfertilite) > Nasze centrum IVF
22 Şubat 2016
214 okunma
0
Nasze centrum IVF

Nasze centrum IVF

Nasze centrum IVF

Oddział IVF

 

Nasze centrum IVF

İstanbul  centrum IVF

Wkładamy całe serce, by obdarować Cię najwspanialszym prezentem twojego życia.

W naszym oddziale IVF przywiązujemy szczególną wagę do indywidualnego i pełnego szacunku podejścia do każdego pacjenta. Nasza wykwalifikowana kadra od samego początku Państwa przygody z nami jest do dyspozycji i dokłada wszelkich starań, by poczuli się Państwo jak w domu.

Jesteśmy świadomi towarzyszącego Państwu zdenerwowania i niepewności, dlatego staramy się, by cały proces był możliwie najprostszy.

Powszechnie wiadomo, że stres może być przyczyną wielu schorzeń- choroby serca, wrzody żołądka, czy nadciśnienie. Stres doświadczany przez pary może mieć również negatywny wpływ na wynik leczenia In Vitro.

Nasi współpracownicy są doskonale przygotowani na ewentualne niedogodności, których mogą Państwo doświadczać i w każdej sytuacji służą pomocą. W przystępny sposób informujemy i objaśniamy Państwu każdy podejmowany krok w terapii. Zrozumienie poszczególnych działań zapewnia spokój i komfort.

W naszym centrum kładziemy nacisk na trzy elementy: powodzenie, bezpieczeństwo, prywatność.

Powodzenie

W przypadku każdej dolegliwości powinni być Państwo otwarci na różne medyczne i naukowe drogi leczenia. Medycyna niekonwencjonalna, m.in. hipnoza, zielarstwo, może wspomagać kurację, ale nigdy ją zastępować.

Nasz oddział jest w pełni wyposażony w sprzęt o najwyższym standardzie światowej medycyny. Regularne badania i testy pozwalają utrzymać bardzo wysoki poziom 45-50% kuracji zakończonych sukcesem.

Bezpieczeństwo

Podczas kuracji pobrane komórki znajdują się pod ścisłą kontrolą. Dzięki systemowi potrójnego nadzoru prawdopodobieństwo pomylenia komórek zredukowane jest do zera. Użycie komórek osoby trzeciej jest surowo zabronione i podlega karze, dlatego w każdym przypadku operujemy wyłącznie na komórkach danej pary. Dokumentacja medyczna jest kontrolowana przez dwóch niezależnych ekspertów.

Ochrona informacji o pacjencie

Zawsze mamy na uwadze delikatność materii, w której się poruszamy i Państwa wrażliwość na tym punkcie. Tak, jak w przypadku każdego innego leczenia, stan zdrowia pary, stosowane kuracje i badania podlegają tajemnicy lekarskiej. Poufność to nasza główna zasada. Bez Państwa zgody nikt, nawet rodzice, czy rodzeństwo nigdy nie uzyskają informacji medycznej. Zasada ta dotyczy również jakichkolwiek informacji prywatnych.

Okazujemy najwyższy szacunek dla Państwa życia prywatnego podczas badań i zabiegów. Staramy się zapewnić wszystkie potrzebne środki, by ograniczyć stres.

IVF to praca zespołowa!

IVF to nie tylko praca lekarza, czy embriologa. To praca zespołowa, w której najważniejsze zadanie spoczywa na Państwu. My lekarze, embriolodzy, kadra pielęgniarska służymy Państwu całą naszą wiedzą naukową i umiejętnościami, zapewniając wsparcie na każdym etapie. Razem pewnie zmierzamy do celu.

 

Op Dr Zeki SALAR

Memorial Ataşehir IVF Centre

BİR YORUM YAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.